Dansko pecivo s gljivama, sirom i lukom

Karamelizirani luk, gljive i ementaler idealno us punjenje za ukusno dansko pecivo Isprobajte recept koji će oduševiti sve koji uživaju u pravljenju tijesta i one koji obožavaju slasna danska peciva. Punjenje koje je neodoljivo u svim kombinacijama sada možete pripremiti unutar hrskavog i slatkog tijesta za popularne "dance".

Sve što trebate je zamijesiti tijesto za kruh i obogatiti ga s malo mlijeka i šećera te jednim jajem. Nakon što je tijesto odstajalo još dodajte neslani maslac, spljoštite ga i zamijesiti s tijestom za savršeni kremasti okus peciva. Pogledajte kako točno posložiti tijesto u videu Paula Hollywooda koji je otkrio svoju tajnu najukusnijeg danskog peciva s karameliziranim lukom, gljivama i sirom ementalerom. Dobar tek!